Ar-Ge ve Kalite

GKM A.Ş sektöründeki rakiplerinden bir adım önde olmak, standardını yükseltmek, üretmiş olduğu ürünleri ve sistemini tescillemek için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ni kurmuş ve kalite yönetim prensiplerini süreç ve risk bazlı yaklaşımla birlikte kuruluşun her kademesi için yaygınlaştırılması ve uygulanmasını sağlamıştır.

Bununla birlikte faaliyet gösterdiği sektörlerin sektor kültürü haline gelen kalite standartlarını yakalayarak zamanında teslimat ve ürün uygunluğu konusunda toplam kalite yönetimi sistematiğini kullanarak musteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Esnek üretim yapısı sayesinde müşteri isteklerine kısa vadede kaliteli ürün sunmak hedefinde olup, tüm bu faaliyetlerin bir ekip işi oldugu bilincinde çalışanlarında destekleyerek varlıgını ve faaliyet gösterdiği sektörlerdeki pazar payını yükseltmektedir.

GKM A.Ş. Ülkemizin gelişmesi ve büyüyebilmesi için arge çalışmalarına yatırımların arttırılması gerektiğinin farkında oldugundan ; Genel Müdürü Murat Gümüşpala yenilikçi vizyona sahip bakış açısı ile sürekli olarak faaliyet gösterdiği alanlarda teknolojik yatırımları yakından takip ederek, firma içi uygulanmaları için gerekli yatırımların yapılmasını, bu yatırımlar için gerekli finansal faaliyetlerin desteklenmesini saglamaktadır. Bununla birlikte ilkeli ticaret anlayışından ödün vermeden her geçen gün büyümeye devam etmektedir.